Home HADİ TANIŞALIM!

HADİ TANIŞALIM!

Merhaba!

Buraya kadar geldiğine göre beni daha yakından tanımak istiyorsun. Ya da aslında hiç istemiyorsun, hatta buraya nasıl geldiğin hakkında bilgin de yok. Hangi sebeple gelmiş olursan ol, seni aşağıdaki satırları okumaya davet ediyorum. E hadi başlayalım o zaman!

1993 yılının Mart ayının on beşinci gününde Ordu’da doğdum. Ben hatırlamasam da beş yaşına kadar hayatım burada geçmiş. Daha sonra babamın işinden dolayı Antalya’ya taşındık. Hafızam buradan itibaren daha sıkı çalışıyor, okula başlamamdan, kaçtığım derslere kadar bazı şeyleri hatırlayabiliyorum. En iyi hatırladığım şey de öğrencilik hayatım boyunca karnemin hiçbir zaman mükemmel olmayışı. Hep bir matematik problemim oldu mesela. İlkokul, ortaokul ve liseyi Antalya’da adlarının çok da gerekli olmadığı okullarda okudum. Ticaret Meslek Lisesi mezunuyum mesela. Beni tanıyanlar çok şaşırmıştır hep buna.

Başarısız öğrencilik hayatım lisede de devam etti. Hep derslerden kaçtım, hep devamsızlık problemi olan bir öğrenci oldum. Lise son sınıfta geleceğe yönelik sorgulamalara başladığımda eğitimime devam etmek istediğime karar verip üniversiteye hazırlanmaya başladım.

İki yıllık bir çalışmanın sonucunda Ege Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü kazandım. Üniversite hayatım boyunca da çok başarılı bir öğrenci olamadım ama birçok projede yer alıp birçok yerde staj yaptım. Benim için üniversite; hayatımın en güzel zamanlarını yaşadığım, en güzel dostluklarını kazandığım bir dört yıl olarak geçti diyebilirim.


Dijital dünya benim hep içinde olmaktan keyif aldığım bir dünyaydı. Üniversite ikinci sınıfta dijital pazarlamaya ilgi duymaya başlamamla birlikte, zamanla farklı sektörlerde edindiğim tecrübeler sayesinde kendimi bu alanda geliştirme fırsatım oldum. “Neler yaptın?” dersen, bu konu oldukça uzun. O yüzden hiç uzatmayayım diyorum. 🙂

“Aaaaa geçmişten çok bahsettin, şu an ne yapıyorsun?” diye sorarsan; üniversiteden mezun olduktan sonra İstanbul’a taşındım. İstanbul’da bir reklam ajansında Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak çalışıyorum. Aynı zamanda, freelance olarak Dijital Pazarlama Danışmanlığı yapıyorum. Sosyal çevreme özen gösteren biriyim. Dünyalar tatlısı iki yeğenim var. Onların hayatımda çok önemli bir yeri var, çünkü dayı olmak benim için harika bir duygu. Ayrıca kedi babasıyım. Seyahat ederek yeni şehirler ve mekanlar keşfedip fotoğraflar çekmek, dijital pazarlama, reklam, marka ve kişisel gelişim alanlarında kitaplar okuyarak kendimi her geçen gün daha fazla geliştirmek beni motive ediyor.


Buraya kadar geldiysen teşekkürler! Sadece sonuna göz attıysan, çok şey kaçırdın. Bence şimdi dönüp baştan okumalısın! 🙂